Całoroczne hale namiotowe – poznaj ich zastosowanie!

Solidna hala namiotowa zastępuje coraz częściej tradycyjny magazyn. Budowa magazynu jest sporym wydatkiem finansowym. Pochłania sporo czasu. Jego ogrzanie i utrzymanie także niesie za sobą dodatkowe koszty. Hale namiotowe całoroczne są solidnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców z różnych branż. Hale w portfolio firmy FourTech mają szerokie zastosowanie. Produkty są innowacyjne. Wyróżnia je modułowa budowa, lekka konstrukcja, mobilność i przestronność. 

Producent proponuje klientom obiekty eventowe, rolnicze, targowe, wystawiennicze oraz warsztatowe. Stworzenie produktu generuje tylko jednorazowy koszt. Ich eksploatacja jest tania. Funkcjonują bez zarzutu przez wiele długich lat. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, dlatego cena usługi dopasowywana jet do zamówienia. Hale różnią się od siebie rozmiarem i parametrami. Ponadto w halach można dodatkowo zamontować okna i drzwi. Materiał, który konstrukcję jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nie przepuszcza wilgoci, śniegu i deszczu. Stalowa lub aluminiowa konstrukcja sprawia, że hala jest lekka i jednocześnie stabilnie trzyma się podłoża. Hale namiotowe całoroczne charakteryzują się tym, że w dowolnym momencie mogą być modyfikowane, rozbudowywane i przenoszone do innej lokalizacji. Budowa hali namiotowej jest dużo łatwiejsza niż budowa murowanego magazynu, ale trzeba pamiętać o uzyskaniu pozwolenia na montaż hali.

Nowoczesne hale namiotowe całoroczne

Tworzymy hale namiotowe zarówno w oparciu o standardowe projekty, jak i indywidualne parametry podane przez klienta. Nasi specjaliści samodzielnie pracują na każdym projektem od samego początku do końca. Projekt powstaje we współpracy ze zleceniodawcą. Surowce, z którego powstaje hala są zawsze starannie zabezpieczane przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wszystkie części powlekane są preparatem antykorozyjnym. Następnie są one transportowane na miejsce montażu. Na samym końcu przygotowujemy podłoże i montujemy halę namiotową w wybranym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *