FourTech – hale namiotowe sprzedaż

Firma FourTech od lat zajmuje się produkcją i sprzedażą hal namiotowych. Jeżeli szukasz tańszej, ale równie dobrej alternatywy dla murowanego magazynu, sprawdź ofertę hal namiotowych na sprzedaż. Hale namiotowe świetnie sprawdzają się w charakterze całorocznych konstrukcji, pod którymi można organizować różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, sportowe i biznesowe. Kadra inżynierów i specjalistów FourTech tworzy aluminiowe lub stalowe konstrukcje z zachowaniem wszelkich norm prawnych i standardów. 

Tutaj swoje zastosowanie znajdują wyłącznie wysokiej jakości surowce. Wszystkie części przed złożeniem przechodzą proces zabezpieczania antykorozyjnego. Hale namiotowe sprzedaż powstają w nowoczesnym parku maszynowym. Warto dodać, że wszystkie części powstają z atestowanych materiałów. Całoroczne hale namiotowe dzielą się na zbudowane z aluminium lub ze stali. Metalowe hale posiadają zadaszenie z plandeki pojedynczej lub podwójnej. To termo-dach odporny na wilgoć. Nie przepuszcza śniegu i deszczu. Choć zdaniem specjalistów większy komfort termiczny gwarantuje hala namiotowa z aluminium. W tym przypadku termo-dach powstaje z poliestrowej tkaniny dwustronnie pokrytej PCV. Z czego jeszcze składa się hala namiotowa? Niezbędna jest pompa wtłaczająca powietrze oraz czujniki odpowiedzialne za regulację i utrzymanie właściwego ciśnienia wewnątrz dachu. System skutecznie zapobiega skraplaniu się pary wodnej oraz zaleganiu śniegu w sezonie zimowym.

Jaki jest koszt budowy hali magazynowej?

Budowa hali magazynowej jest inwestycją długoterminową. Decydują się na nią przedsiębiorcy, którzy potrzebują dodatkowego miejsca na przechowywanie sprzętów, maszyn i produktów. Koszty hali magazynowej zależą od wielu czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę powierzchnię obiektu, rodzaj konstrukcji i zabudowy, system izolacji cieplnej, przeznaczenie hali, rodzaj zabezpieczeń przeciwpożarowych, rodzaj posadzki, elementy wykończeniowe oraz wyposażenie dodatkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *