Czy hale namiotowe mogą być wykorzystywane przez cały rok?

Hale namiotowe projektowane i tworzone przez zespół inżynierów FourTech są innowacyjnymi produktami całorocznymi. Powstają w nowoczesnym parku maszynowym. W ich produkcji wykorzystuje się zaawansowane technologicznie sprzęt. Najwyższa możliwa jakość pozwala na całoroczne użytkowanie hal. 

Co więcej, hale spełniają standardy dla danej strefy śniegowej i deszczowe. Dlatego są w 100% bezpieczne dla użytkowników. Hale namiotowe ocieplane zyskają dodatkową termoizolację dzięki oknom i drzwiom. Firma również specjalizuje się w stolarce okiennej i drzwiowej. Stolarka aluminiowa oferowana jest zarówno klientom polskim, jak i zagranicznym. Warto dodać, że okna, drzwi i fasady znajdują zastosowanie w domach i mieszkaniach. Wszystkie produkty firmy FourTech wyróżniają się innowacyjnością. Projekty są zawsze tożsame z obowiązującymi trendami.

Hale aluminiowe na każdą pogodę

Naszym flagowym produktem są hale aluminiowe, które z powodzeniem znajdą swoje zastosowanie przez cały rok. Świetnie sprawdzają się w wielu branżach: eventowej i gastronomicznej. Ich konstrukcja pozwala na organizację wielu wydarzeń kulturalnych, konferencji, targów, wystaw, a nawet imprez sportowych. Termoizolacyjność hali zwiększa podwójna plandeka w systemie nadmuchnym. Lekkie hale namiotowe stworzymy zgodnie z projektem klienta. Czy wiesz, że halę namiotową możesz rozłożyć w swoim ogrodzie. Z powodzeniem może służyć jako garaż, warsztat lub pomieszczenie gospodarcze. A latem zorganizujesz tam garden party dla swojej rodziny. Hale namiotowe ocieplane świetnie sprawdzają się wtedy, gdy przedsiębiorca produkuje artykuły, które nie mogą być przechowywane w minusowych temperaturach. W ofercie producenta znajdują się hale z dachem jedno lub dwuspadowym. Trzeba dodać, że produkt jest montowany przez ekipę FourTech w wybranym przez klienta miejscu. Kopanie fundamentów jest niepotrzebne. Konstrukcja jest mocno zakotwiczana do podłoża. Dzięki temu cała hala stoi stabilnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *