Hale namiotowe łukowe – zastosowanie

Producent hal namiotowych stalowych i aluminiowych od lata dostarcza przedsiębiorcom i rolnikom doskonałe rozwiązania magazynowe. Warto dodać, że firma cieszy się międzynarodowym zaufaniem. Z powodzeniem realizuje zlecenia dla klientów z całej Europy. Grono specjalistów od podstaw projektuje, tworzy i stawia halę magazynową w wybranym przez klienta miejscu. Oferowane produkty są funkcjonalne. Można je zastosować w wielu branżach. Charakteryzują się niezwykłą estetyką i oryginalnym designem. 

Pracownicy z firmy FourTech śledzą na bieżąco nowinki technologiczne. Wsztskie konstrukcje powstają w oparciu o najwyższe standardy oraz normy prawne. Hale namiotowe są bezpieczne dla użytkowników. Do produkcji hal namiotowych wykorzystywane są wyłącznie atestowane i certyfikowane materiały. Wysoki standard wykonywanych przez firmę FourTech potwierdzają liczne certyfikaty.

Ekonomiczne magazynowanie

Każdemu przedsiębiorcy, który potrzebuje dodatkowe przestrzeni, zależy na tym, aby zyskać funkcjonalny magazyn za nieduże pieniądze. Hale namiotowe łukowe podobnie jak wiaty stalowe są ekonomicznym rozwiązaniem do magazynowania materiałów, które wymaga zabezpieczenia przed deszczem i śniegiem, garażowania samochodów, maszyn i urządzeń rolniczych, zadaszenia przystanków, dworców i giełd. Wiaty przydadzą się wszędzie tam, gdzie osłony ścienne są zbędnym wydatkiem. Producent oferuje przekrycia wiat stalowych z tworzyw sztucznych i z blachy trapezowej. Te pierwsze są wyjątkowo lekkimi pokryciami. Ich ogromną zaletą jest to, że można w dowolny sposób ukształtować zadaszenie. Są dostępne w wielu kolorach i fakturach. Doskonale przepuszczają światło. Zaleca się je do krycia niewielkich wiat. Z kolei pokrycie z blachy trapezowej jest tradycyjna i ekonomiczną alternatywą. W tym przypadku klient może zamówić przekrycie w dowolnym rozmiarze. Blacha o wysokim profilu wyróżnia się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego poleca się ją do krycia dużych powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *