Hale namiotowe na wynajem – FourTech

Firma FourTech prowadzi nie tylko regularna sprzedaż hal namiotowych, ale także wynajem. Przedsiębiorstwo dynamicznie rozwija się od wielu lat na polskim rynku, ale zdobywa także klientów zagranicznych. Swoim odbiorcom oferuje hale namiotowe wynajem, hale stalowe, hale aluminiowe, namioty oraz różnego rodzaju konstrukcje stalowe. Co więcej, firma specjalizuje się także w stolarce aluminiowej oraz stolarce PCV. W swojej ofercie wykonują na zamówienie okna, drzwi, świetliki, fasady oraz przepiękne ogrody zimowe. 

Każde zlecenie realizowane jest indywidualnie przez zespół specjalistów. Zamówienia tworzą zgodnie z oczekiwaniami klienta i harmonogramem prac. Produkty zawsze oddają w terminie. Jednak największe zainteresowanie klientów przyciągają całoroczne hale namiotowe, które można wykorzystać na różne sposoby. Stanowią alternatywę la budowanych hal magazynowych. Różnorodność produktów sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Hale gwarantują funkcjonalność i doskonale nadają się jak powierzchnia magazynowa do przechowywania produktów, sprzętów i maszyn. Z powodzeniem pod ich konstrukcją można śmiało zorganizować produkcję. Co więcej, hale bardzo często służą w charakterze tymczasowej powierzchni, na przykład na wesela, wystawy i wydarzenia kulturalne.

Szybkie, tanie i funkcjonalne hale

Bardzo dobrą alternatywą dla murowanych budynków są aluminiowe hale namiotowe, które wyróżnia wielozadaniowość. Przede wszystkim z hali aluminiowej można korzystać także, gdy za oknem pogoda nas nie rozpieszcza. To całoroczny produkt, który bardzo dobrze izoluje ciepło oraz nie przepuszcza wilgoci. Podwójna plandeka w systemie nadmuchnym zwiększa termoizolację. Dodatkowo każdą halę producent wyposażył w fartuch uszczelniający oraz bramę segmentową lub przesuwaną. Hale z powodzeniem nadają się na pawilony handlowe, wystawy, organizacje koncertów oraz innych wydarzeń kulturalnych. Ich konstrukcja oraz duża przestrzeń pozwala na organizację przyjęć, warsztatów i konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *